Nasze propozycje doskonale sprawdzają się jako atrakcyjna dekoracja sypialni, kuchni, a także jako niebanalny dodatek do pokoju pociechy. Kolorowe wnętrze, oryginalne ozdoby i mnóstwo zabawek sprawią, że mały właściciel pokoju będzie przebywał w swoim prywatnym królestwie z wielką radością.

Wykonywane przez nas naklejki na ścianę dla dzieci z pewnością zyskają sympatię zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych pociech. Przeróżne wzory, wśród których odnaleźć można takie motywy, jak zwierzęta, aniołek, zamek, ciuchcia, a nawet monster track z całą pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym. Udostępniamy aż 14 intensywnych kolorów, dzięki czemu mały właściciel pokoju będzie mógł wybrać swoją ulubioną wersję. Warto wspomnieć, że dzięki możliwości stosunkowo łatwego usunięcia dekoracji ze ściany możemy dostosowywać aranżację pokoju do wieku pociechy.

W naszej ofercie znajdą Państwo również naklejki na ścianę dla dzieci, dostępne także w wersji przystosowanej pod kontakt, co daje możliwość tworzenia tematycznych zestawów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi wzorami dekoracyjnych naklejek dla dzieci!

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Więcej

Naklejki dla dzieci Jest 39 naklejek.

na stronie