NOWOŚĆ! Ozdoby na auto to najnowsza kategoria produktów, którą będziemy regularnie poszerzać o nowe wzory. Naklejki na samochód są produkowane z wysokiej jakości folii do stosowania zewnętrznego, która posiada podwyższoną odporność na warunki pogodowe. Producenci folii szacują jej trwałość na około 3-4 lata, co daje dużą pewność, że nie ulegnie ona zniszczeniu przy pierwszym deszczu. Ponadto możemy mieć pewność, że dekoracja nam się nie znudzi, ponieważ dzięki niskiej cenie, możemy ją regularnie wymieniać na inną ozdobę.

Nasze propozycje doskonale sprawdzą się jako dekoracje mniejszych aut osobowych, jak również busów, a nawet ciężarówek! Oryginalna ozdoba z pewnością wyróżni pojazd spośród innych aut, a intensywna barwa sprawi, że będzie on widoczny nawet z większej odległości.

Naklejki na samochód dodadzą indywidualizmu Twojemu autu, ale również mogą przysłonić pewne niedoskonałości, które powstały w trakcie użytkowania pojazdu. W niedługim czasie pojawią się także zabawne ozdoby na wlew paliwa. Gorąco zapraszamy do wybierania naklejek na samochód!

Więcej

Naklejki na samochód Jest 50 naklejek.

na stronie