Działo się w 2017!

kontakt_misie_01_13kPod koniec lutego wstawiam artykuł podsumowujący miniony rok… dałam ciała i to nie podlega żadnej dyskusji, jednakże skoro obiecałam taki artykuł, to słowa dotrzymać muszę. Zapomnijmy na chwilę, że mamy już prawie marzec 2018 roku i przypomnijmy sobie, co dobrego wydarzyło się w 2017 roku.

Każdy kolejny rok mojej działalności to coraz lepsze wyniki sprzedażowe, choć – pewnie jak każdy przedsiębiorca – chciałabym, aby rosły nieco szybciej. Ale co się najlepiej sprzedaje? W tym roku z kategorii naklejek pod kontakt wygrały: Misie 01  i Serduszka 01; naklejek na ścianę: Music is the voice, Małpka  i ponownie Koty 01; a naklejek na samochód: Motyl 02 i Ślady łap 02. Niezmiennie kupujecie zestawy naklejek na ścianę i pod kontakt o podobnej tematyce, dlatego też staram się tworzyć takie połączenia.

W zeszłym roku udało się dodać wiele nowych produktów, ale również funkcjonalności w sklepie internetowych, które miały ułatwić dokonywanie zakupów. Mam tu na myśli przede wszystkim szybkie płatności, które uwielbiacie. Po uruchomieniu panelu Przelewy24 nie miałam ani jednej sprzedaży przy użyciu tradycyjnego przelewu – wybieracie szybkie płatności lub przesyłki za pobraniem. Bardzo cieszy mnie taka zmiana, ponieważ dzięki takim rozwiązaniom mogę od razu przejść do realizacji zamówienia. Dotychczas musiałam czekać na księgowanie na koncie bankowym, by mieć pewność, że zamówienie zostało opłacone. Zdarzało się, że oczekiwałam na potwierdzenie nawet do 2 dni roboczych. Niby to nie dużo, ale każdy z nas lubi, gdy zakupiony produkt trafia do naszych rąk w możliwie najkrótszym czasie.

Wśród zmian wprowadzonych do sklepu warto wyliczyć utworzenie działu FAQ. Jest to zbiór najczęściej zadawanych przez Was pytań. Ten dział to tak naprawdę małe kompendium wiedzy o zakupach w sklepie internetowym i produktach, które są w nim dostępne.

Rok 2017 był to rok wielu małych sukcesów: jak co roku także i w zeszłym wzięłam udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i przekazałam kilka naklejek pod kontakty, które licytowaliście z niemałą zawziętością. Ponadto, udało mi się opublikować kilka artykułów w lokalnych dziennikach m.in. w łamach internetowego wydania Gazety Krakowskiej. Moja firma i ja staliśmy się bohaterami papierowego jak i internetowego wydania Gazety Wrocławskiej. W ciągu tego roku realizowałam wiele zamówień indywidualnych – był nawet taki moment, że było ich więcej niż tradycyjnych zakupów w moim internetowych sklepie.

Na koniec przypomnę mój dotychczasowy największy zawodowy sukces, czyli przygotowanie i aplikacja naklejek na szyby dla wrocławskiego oddziału Grupy Onet. Jako jedna z dwóch firm zajęłam się przyozdobieniem nowego biura, o czym szczegółowo pisałam na blogu w artykule o naklejkach dekoracyjnych w biurze. Jest tam kilka ciekawych zdjęć, więc zapraszam do oglądania. Aż się łezka w oku kręci!

Mam nadzieję, że 2018 rok będzie obfitował w różnorodność zamówień i ciekawych zleceń. Byłoby miło, gdybym mogła pochwalić się w przyszłym roku kolejnymi takimi sukcesami. Miniony rok był udany, ale bieżący może być jeszcze lepszy, prawda?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *