Jak łączyć naklejki na ścianę i naklejki pod kontakt

W pierwszych miesiącach aktywnej sprzedaży dostałam telefon od pewnej pani, która znalazła moje naklejki na portalu aukcyjnych Allegro, ale nie potrafiła zrobić zakupu za pośrednictwem tamtej strony. Poprosiła o przyjęcie zamówienia telefonicznie na naklejkę Motyw kwiatowy 10 i przy okazji zapytała, czy mam coś podobnego do tego wzoru, ale pod kontakt. Wtedy zrozumiałam, że klienci będą szukać takich właśnie zestawów naklejek – naklejka ścienna i naklejka pod kontakt w podobnych motywach.

Od tamtej rozmowy zaczęłam kierować więcej uwagi na to jak tworzę wzory i czy jest możliwość wykorzystania głównego tematu z naklejki ściennej w naklejce pod kontakt. I tak zaczęły powstawać zestawy jak na przykład Motyw kwiatowy 08 i Kwiaty 03  czy Filiżanka 11 i Kawa 02. Takich zestawów możecie znaleźć całkiem dużo, ale dzisiaj skupię się na motywach roślinnych i zwierzęcych.

Kiedy zakupiłam już niezbędny do produkcji naklejek sprzęt, oprogramowanie i materiały, a także przygotowałam szablon sklepu internetowego zaczęłam tworzyć wzory naklejek. Nie chciałam jednak, żeby wszystkie produkty były na siłę eleganckie i wykwintne, chciałam, aby osoby odwiedzające sklep  lub profil Cudaczne Naklejki na Facebooku uśmiechnęły się widząc zabawny wzór. Wtedy powstał Kameleon i Jaszczurka, które świetnie sprawdzą się m.in. w otoczeniu mnóstwa zielonych roślin i kwiatów. Uwierzcie mi, niezapomniana będzie reakcja Waszych niczego niespodziewających się znajomych!

Dość uniwersalną dekoracją pasującą zarówno do kuchni, salonu czy nawet do poczekalni w gabinecie dentystycznych jest naklejka Tulipany, którą można połączyć z naklejkami pod kontakt Motyle 04 lub Tulipan. Warto też podkreślić, że wiele naklejek pod kontakt możecie znaleźć w różnych rozmiarach i w zależności od ich przyszłego położenia wybrać naklejkę w wersji podstawowej przedstawionej na zdjęciach lub odbiciu lustrzanym.

Jednakże, bez względu na to, jaki wybierzecie wzór naklejki na ścianę na pewno naklejka pod kontakt Bazowa będzie pasowała do każdego wzoru. Zawsze podkreślam, że naklejki pod kontakt są fantastyczną ozdobą włącznika światła, ale co jest równie ważne, pełnią funkcję ochronną. Myślę, że wiele osób używa plastikowych osłonek pod włączniki, ponieważ bardzo łatwo jest wybrudzić ścianę i pozostawić na niej ślady rąk (szczególnie małych rączek naszych pociech). Naklejka welurowa, która jest bardzo przyjemna w dotyku, świetnie spełni swoją funkcję, bo dzieciaki chętniej będą chciały trafić rączką we włącznik. Taka naklejka bardzo dobrze sprawdzi się również przy kontaktach, do których często wpinamy wtyczki od żelazka czy odkurzacza.

To oczywiście nie koniec zestawów, które można stworzyć i na pewno przedstawię Wam jeszcze inne propozycje w następnych postach. A już za dwa tygodnie pokażę kilka pomysłów na wystrój dziecięcego pokoju.

Jeżeli podoba Wam się post lub chcielibyście podzielić się swoimi uwagami bardzo mocno zachęcam Was do komentowania artykułu.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *