Naklejki na ścianę i szczypta wyobraźni, czyli przepis na ładną kuchnię

naklejki_do_kuchniKuchnia jest miejscem, w którym większość z nas spędza sporo czasu w ciągu dnia. Lubię gotować, a jest wiele wspaniałych potraw, które mogę przyrządzić w domowym zaciszu i z pewnością będą lepiej smakować niż te zakupione w sklepie. Jeszcze znacznie przyjemniej gotuje się w kuchni praktycznej i ładnej. Jak to osiągnąć? Wcale nie jest to takie trudne, choć może wymagać od nas pewnego nakładu czasu lub finansowego.

W ostatnim czasie natknęłam się na stronę internetową, na której przedstawiono ciekawe aranżacje kuchni w zabudowie typu Gzabudowie typu L, a także aranżację małej kuchni. Kuchnie urządzone są bardzo nowocześnie, co nie każdy musi lubić, ale i tak można znaleźć tam sporo pomysłów dla własnych potrzeb. Ważne jest, aby poważnie zastanowić się nad tym, jak pracujemy w kuchni, co nam przeszkadza, a co ułatwia gotowanie. Konfrontując to z możliwościami jakie posiadamy, możemy zaplanować kuchnie idealną.

Jeżeli zdarza się nam spędzać w kuchni więcej czasu przygotowując choćby sezonowo przetwory, to kuchnia nie może być jedynie praktyczna, ale musi też dobrze wyglądać. Nasze dobre samopoczucie jest najważniejsze, gdy chcemy być wydajni i to tak naprawdę w każdej dziedzinie życia. Ładnie wyglądająca kuchnia, to choćby zioła ustawione w kolorowych doniczkach na parapecie okna czy właśnie naklejki dekoracyjne. Jak wspominałam w pierwszym poście, naklejki możemy aplikować na ścianie, ale także na kuchennych szafkach czy lodówce. Naklejki do kuchni  to cała kategoria produktów, które możemy wykorzystać według własnego uznania.

Nie trzeba się obawiać, że naklejki welurowe przejdą zapachem gotowanych przez nas potraw. Pod tym względem welur jest odporny, choć nie proponowałabym aplikacji naklejek welurowych blisko miejsc, w których mogą zostać łatwo wybrudzone. Naklejki winylowe łatwiej jest przetrzeć wilgotną ściereczką, ale nie sugerowałabym testować zbytnio ich plamoodporności i wcześniej zaplanować miejsce na aplikację naklejki.

Wśród naklejek kuchennych możemy znaleźć m.in. naklejki na ścianę z motywem filiżanki czy naklejki pod kontakt z ziarnami kawy, które będą świetnie pasować również do jadalni lub miejsca, w którym relaksujemy się popijając nasz ulubiony gorący napój.

Dekoracyjne naklejki kuchenne to tak naprawdę wiele różnych możliwości i pomysłów, nie tylko moich, ale i Waszych. Miałam już przyjemność projektować naklejki do kuchni na indywidualne zamówienie, a miło jest odpowiadać na potrzeby klientów. Daje to sporo satysfakcji i motywacji do dalszych działań.

W następnym poście odbiegnę od tematu naklejek ściennych i opowiem nieco o tym, jak założyć własną firmę i jakie obowiązki się z tym wiążą. Zapraszam za 2 tygodnie!

Udostępnij

One thought on “Naklejki na ścianę i szczypta wyobraźni, czyli przepis na ładną kuchnię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *