Kilka słów o naklejkach na ścianę z napisami

home_sweet_homeWstyd się przyznać, że w ostatnim czasie bardzo zaniedbałam bloga – było to spowodowane indywidualnymi zamówieniami oraz wyjazdami zaplanowanymi kilka tygodni wcześniej. Czas jednak się sprężyć i napisać kilka słów o naklejkach na ścianę z napisami i cytatami. Obiecałam Wam to ponad miesiąc temu, a zatem…

Coraz popularniejsze stają się naklejki ścienne z napisami – stąd pomysł, by utworzyć z tych produktów osobną kategorię. Dosłownie w zeszłym tygodniu dodałam nowe wzory do kilku już istniejących, a będą kolejne zawierające jakiś przekaz. Słowa mogą wyrazić bardzo wiele, dlatego pokuszę się o stwierdzenie, że możliwości dla takich naklejek dekoracyjnych są wręcz nieograniczone.

Wśród naklejek na ścianę zawierających napisy często spotyka się cytaty znanych osób lub aforyzmy, takie jak przysłowia czy różnorodne prawdy życiowe. Tak naprawdę wiele zależy od tego, co chcemy każdego dnia widzieć na naszej ścianie bądź lustrze. Warto też pamiętać, że przyjmując w progi naszego domu gości, oni również zobaczą taką naklejkę. Ciekawym pomysłem może być naklejka skierowana do osób spoza grona domowników. Takie dekoracje to sposób na pokazanie innym własnej opinii lub światopoglądu.

Z uwagi na tak liczne możliwości trudno będzie znaleźć identyczne napisy w polskich domach. Tym bardziej, że najczęściej decydujecie się na wybór własnego aforyzmu przy zamawianiu tego typu naklejek. Miałam okazję wykonywać na indywidualne zamówienie m.in. naklejkę o następującej treści: „Uwielbiam gotować, ale bardziej od tego kocham patrzeć jak Ci smakuje”. W kuchni – poza naklejkami na ścianę z filiżankami – będą dobrze wyglądać naklejki na ścianę z napisami jak Bon Appetite czy The heart of the Home, która zresztą jest jedną z nowości.

Do sypialni mogę polecić fragment dobrze znanej wszystkim piosenki All you need is Love, a do domowego gabinetu naklejkę ze słowami Einsteina na temat symboliki zabałaganionego biurka. Bardzo uniwersalną naklejką z napisem jest Home Sweet Home, która będzie pasowała zarówno w przedpokoju jak i salonie.

Naklejki z napisami to sposób na udekorowanie ściany, ale nie tylko – co sądzicie o opisaniu pojemniczków na przyprawy? Dla mnie odwiecznym problemem było rozróżnienie niektórych suszonych ziół czy kurkumy i curry, jednak znalazłam na to bardzo prosty sposób.

W przyszłości chciałabym również przygotować naklejki na samochód z najróżniejszymi napisami, ale przede wszystkim zabawnymi, które pozwolą innym na chwilę uśmiechu. A na chwilę obecną można znaleźć naklejki na samochód z motywami patriotycznymi jak Bóg Honor Ojczyzna.

Mam nadzieję, że przekonałam Was do naklejek dekoracyjnych z napisami i cytatami, a za dwa tygodnie spróbuję udzielić kilku wskazówek jak wybrać odpowiednią naklejkę na ścianę. Zapraszam!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *