O tym, jak naklejki na ścianę poradziły sobie w minionym roku

Naklejki na ścianę KotyŚwięta Bożego Narodzenia miałam możliwość spędzić w rodzinnym gronie, a Sylwester ze znajomymi w Budapeszcie. To był bardzo przyjemny koniec roku, choć nieco męczący. Mam nadzieję, że te ostatnie tygodnie dla Was były równie miłe jak dla mnie. Trzeba jednak wrócić wreszcie do ciężkiej pracy. Mam sporo pomysłów, które chciałabym zrealizować w 2017 roku, ale zanim w pełni wkroczę w nowy rok, to podsumuję działalność zeszłoroczną.

Dnia 7 stycznia 2016 roku opublikowaliśmy post na funpage’u Cudacznych Naklejek dotyczący naklejek na ścianę najczęściej kupowanych w 2015 roku. Choć te naklejki ścienne są w dalszym ciągu przez Was wybierane, to w 2016 roku częściej wybieraliście: Motyw kwiatowy 10, naklejka do kuchni Filiżanka 03, naklejka dla dzieci Żółwik oraz Koty, a z naklejek pod kontakt Kwiaty 10 oraz Kawa 03. Wasze zamówienia zazwyczaj zawierały naklejkę na ścianę i tematycznie powiązaną naklejkę pod kontakt, co jest dla mnie wyraźnym sygnałem, że są przez Was poszukiwane takie połączenia. Z całą pewnością, będzie takich zestawów coraz więcej.

Miałam także możliwość zrealizowania kilku zamówień indywidualnych w tym zamówień dla firm. Warto tutaj wspomnieć o naklejkach na ścianę dla firmy Time Solutions Sp. z o.o. – to wrocławska spółka oferująca oprogramowanie TimeCamp służące do rejestracji czasu pracy przy komputerze. Zamówienie składało się z logotypu firmy oraz kilku napisów. Naklejki aplikowałam osobiście w siedzibie firmy, choć z drobną pomocą bardzo zaangażowanych pracowników firmy.

W trakcie roku dokonałam również pewnych zmian w sklepie. Naklejki do kuchni doczekały się własnej kategorii produktów, którą na pewno będę poszerzać, a raptem miesiąc temu wprowadziłam naklejki na samochód. Ponadto, można już zrobić zakupy w sklepie internetowym bez konieczności zakładania konta, z czego niewątpliwie korzystacie. Możecie również zakupić nasze produkty za pośrednictwem serwisu Arena.

Z kolei we wrześniu opublikowałam pierwszy post na blogu. Bardzo cieszy mnie, że zaglądacie tutaj i czytacie moje wpisy, które ukazują się raz na dwa tygodnie. Artykuł o naklejkach dekoracyjnych na ścianę znalazł się również na stronach Gazety Wrocławskiej.

Pod koniec roku otrzymałam kilka propozycji współpracy od blogerów testujących różne produkty. Zdecydowałam się na współpracę m.in. z Anną Tajemniczą, której bardzo dziękuję za recenzję naklejek welurowych.

Na koniec chciałabym jeszcze przypomnieć, że w zeszłym roku wystawiłam aukcje charytatywne z kilkoma naklejkami pod kontakt na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, więc wspólnie mogliśmy przekazać pieniądze na rzecz chorych dzieci. Z tego miejsca bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w aukcjach i gorąco zachęcam do ponownego licytowania w tym roku. Oto link do aukcji charytatywnych.

Jak na pierwszy pełny rok kalendarzowy pracy mojej firmy uważam go za udany. To dopiero początek mojej zawodowej przygody z prowadzeniem własnej działalności, ale było już kilka mniejszych sukcesów, więc mam nadzieję, że rok 2017 przysienie mi trochę więcej i trochę większych sukcesów. Za dwa tygodnie rozwinę nieco wątek naklejek na samochód. Do zobaczenia!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *