Aby cały proces przyklejania wzoru przebiegł bezproblemowo, a wybrana przez Ciebie powierzchnia zyskała cudowną ozdobę, musisz postępować według poniższej instrukcji. Nasze naklejki na ścianę znajdują się między papierem podkładowym, a folią transferową. Ważne, aby podczas rozdzielania, wybrany przez Ciebie wzór znalazł się na folii. Dlatego trzeba umieścić produkt na dowolnej, płaskiej powierzchni papierem do góry i mocno docisnąć używając suchej ściereczki lub zwiniętego ręcznika.

Kolejnym krokiem będzie stopniowe oddzielenie papieru od folii. Pamiętaj, że jeśli fragment naklejki na ścianę zostanie na papierze, to nie jest jeszcze powód do obaw. Wystarczy ponownie docisnąć go do folii i kontynuować pracę.

Kolejnym krokiem jest przyklejenie naklejki na ścianę. Pamiętaj, aby mocno docisnąć folię, upewniając się, że wzór się od niej odklei. Zwróć szczególną uwagę na to, by docisnąć ostre krawędzie, które są bardziej wrażliwe na odklejanie.

Pozostaje tylko powoli odkleić folię transferową. Jeśli fragment wzoru na niej pozostanie, trzeba docisnąć materiał w wybranym miejscu i wzór trafi tam, gdzie powinien. Pamiętaj, że w momencie, gdy wzór Ci się znudzi, możesz ją odkleić - ważne, żeby robić to powoli, by nie uszkodzić farby.

Instrukcja klejenia
Połóż naklejkę na płaskiej powierzchni (np. na stole) papierem podkładowym do góry isuchą ściereczką lub zwiniętym ręcznikiem dociśnij do stołu.
Następnie stopniowo odklejaj papier podkładowy od folii transferowej - jeżeli fragment naklejki zostanie na papierze przyłóż papier z powrotem do folii i mocno dociśnij.
Przyklej folię na wybraną przez siebie powierzchnię i dociśnij naklejkę do ściany ściereczką lub ręcznikiem.
Powoli odklejaj folię transferową (jeśli fragment naklejki pozostanie na folii mocno dociśnij naklejkę do ściany).
Pamiętaj, aby jak najmocniej dociskać ostre krawędzie/rogi naklejki do powierzchni - ułatwi to jej aplikację

Każdą naklejkę można zdjąć - musisz to jednak robić powoli i delikatnie! Uchroni to Twoją ścianę przed uszkodzeniem i koniecznością ponownego malowania.